وضعیت بازاریابی ویدیویی در سال ۲۰۱۸

سئو و دیجیتال مارکتینگ

ویدئو برای چند سال گذشته بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال بوده است ، اما همچنین در طول آن زمان به طور قابل توجهی تکامل یافته است. از انیمیشن های اولیه و فیلم های “صحبت کردن” تا پخش مستقیم و قالب های رسانه های اجتماعی جدید ، اکنون روش های بسیاری برای پذیرش فیلم در استراتژی بازاریابی دیجیتال وجود دارد. در ادامه بخوانید تا یک نمای کلی از آنچه در بازاریابی ویدیویی در سال ۲۰۱۸ به نظر می رسد ، ببینید.

دیجیتال

آمار ویدیو برای ۲۰۱۸

ابتدا ، با استفاده از اطلاعات چهارمین سالانه بررسی بازاریابی ویدیویی Wyzowl ، می توانیم چند آمار درباره ویدیو را بررسی کنیم.

   

 • ۸۱٪ از شرکت ها از ویدیو برای اهداف بازاریابی در سال ۲۰۱۸ استفاده می کنند ، در حالی که در سال ۲۰۱۷ با ۶۳٪.
 •  

 • یک فرد متوسط ​​روزانه ۱٫۵ ساعت فیلم تماشا می کند.
 •  

 • ۸۱٪ از افراد پس از تماشای یک فیلم محصول یا خدمات را خریداری کرده اند
 •  

 • ۷-۶٪ از بازاریابان می گویند که ویدیو به شرکت خود در افزایش فروش کمک کرده است.
 •  

 • بازاریابان اسنپ چت را کمترین پلت فرم بازاریابی ویدیویی ارزیابی می کنند ، در حالی که لینکدین به موفق ترین رتبه بندی شده است (حتی اگر تنها ۳۸٪ از بازاریابان از آن استفاده می کنند).

چگونه می توانم از فیلم در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنم؟

اکنون که می دانید ویدیو برای روند فروش چقدر مهم است ، بیایید به چند روش جالب توجه استفاده کنید که می توانید در استراتژی بازاریابی خود از امسال استفاده کنید.

فیلم زنده (پخش مستقیم)

فیلم زنده به محبوبیت خود همچنان رو به رشد است و ما معتقدیم این روند جدید برای ماندن در اینجاست. برای مارک ها ، فیلم های زنده مزایای زیر را ارائه می دهند:

   

 • برای کاربران جذاب ، باعث تقویت اصالت می شود
 •  

 • اقتصادی ، نیازی به سرمایه گذاری در تولید یا ویرایش ندارید. پس از پخش آن ، برای اهداف تبلیغاتی روی سکو می ماند.
 • سرمایه گذاری
   

 • نمایش ها و کیفیت بازدیدها را افزایش می دهد زیرا فیلم زنده در سیستم عامل های محبوب قرار دارد و ماهیت حساس آن ، مخاطب کنجکاو را به خود جلب می کند

فیلم های عمودی و مربع شکل

قالب های ویدیویی در حال تغییر هستند و بر همه جنبه های طراحی و تولید تأثیر می گذارد. در حالی که ویدیوها همیشه در مورد اشکال “افقی” بودند ، تلفن ها و رایانه های لوحی طرز فکر ما را تغییر داده اند. مارک های بیشتر از ابتدا فیلم های عمودی را ایجاد می کنند که فکر می کنند “موبایل اول” هستند. با این حال ، راه حل محبوب تر در حال حاضر فیلم های مربعی است. این قالب در بخش فیس بوک نیوز ۷۸ درصد فضای بیشتری را اشغال می کند و منجر به تعامل بیشتر می شود.

راه حل

فیلم های آموزش الکترونیکی

ویدئوهای محصول و خدمات می توانند ابزاری قدرتمند باشند ، اما فیلم ها به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند که بسیاری از کاربردهای دیگر ، مانند یادگیری الکترونیکی را در اختیار دارند. چنین آموزشهایی می تواند برای کسب درآمد از فیلمهای شما و کمک به شما در انتقال اطلاعات به مشتریان یا چشم اندازها به روش واضح و بصری استفاده شود. شما حتی می توانید از فیلم ها برای آموزش در خانه برای کارمندان استفاده کنید یا آموزش و بازاریابی را با ارائه فیلم ارزشمند به کاربرانی که اطلاعات تماس خود را ارسال می کنند ، ادغام کنید.

فیلم های حمایت شده

فیلم های پرداخت شده و حمایت شده می توانند در سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک و YouTube بسیار سودآور باشند. شما حتی می توانید با YouTubers و سایر تأثیرگذار همکاری کنید تا محتوای خود را تقویت کنید. برای به حداکثر رساندن ROI ، نتایج خود را با دقت اندازه گیری کرده و در صورت لزوم ویرایش ها را انجام دهید.

۳۶۰ درجه فیلم

فیلم های ۳۶۰ درجه ای به عنوان روشی برای نمایش مقصد ، تجربیات و محصولات با روشی جالب و رو به رشد روز به روز محبوب تر می شوند. در اینجا مثالی وجود دارد که شامل چند شیر بزرگوار است. به عنوان یک امتیاز اضافی ، مطالعات موردی که توسط magnifyre و Google انجام شده نشان می دهد که افراد بیشتر با فیلم های ۳۶۰ درجه درگیر می شوند.

V</ تان های ویدئویی: به همان روشی که از سایر انواع محتوا (مانند کمپین های ایمیل) استفاده می کنید تا مخاطبان خود را در طول سفر خریدار از آگاهی ، برای در نظر گرفتن ، به تصمیم گیری منتقل کنید. . فیس بوک و سیستم عامل های دیگر اکنون به شما امکان می دهند مخاطبان سفارشی را بر اساس رفتارها بسازید ، به شما این امکان را می دهد که براساس همان عقب افتادگی کنید.

یک مطلب دیگر:
نکاتی در مورد فرود یک شغل رسانه اجتماعی

توسط همه قالبهای جدید بازاریابی ویدیویی که اکنون در دسترس هستند مورد توجه قرار گرفته است؟ اکنون بدانید که بازاریابی ویدیویی در سال ۲۰۱۸ چگونه به نظر می رسد ، در اینجا چگونگی شروع توسعه استراتژی خود آورده شده است:

نحوه ایجاد استراتژی بازاریابی ویدیویی

۱ Person سفرهای شخصی و مشتری خود را توسعه دهید

برای اطمینان از ارتباط ویدیوهای شما با مشتریان ، باید مطمئن باشید که پیام صحیحی را برای مخاطبان مناسب در نظر گرفته اید. برای این کار ، باید قبل از ایجاد ویدیوی خود ، زمان لازم برای یافتن این بینش های مصرف کننده را بدست آورید. در حالی که می توان متن را به راحتی بازنویسی کرد ، فیلم ها منابع بیشتری برای دوباره انجام می گیرند. بهتر است که اولین بار آنها را امتحان کنید و آنها را به درستی بدست آورید. ممطمئن شوید که پیامهای شما در هر مورد با نام تجاری شما مطابقت دارند.

۲ ٫ KPI ها و اهداف را ایجاد کنید

در مرحله بعد ، باید اهداف و KPI های قابل اندازه گیری را برای کمپین ویدیویی خود ایجاد کنید. بدون هدف ، شما نمی توانید ROI را محاسبه کنید و ثابت کنید که فیلم های شما کار می کنند. برای اینکه بدانید چه چیزی برای مخاطبان شما خوب است ، برخی از تست های A / B را انجام دهید ، سپس مشخص کنید که چه چیزی “خوب” برای برند شما به نظر می رسد.

۳ ٫ نوع فیلم و بستر را تعیین کنید

سیستم عامل های زیادی وجود دارد که می توانید ویدیوی خود را میزبانی کنید ، از جمله Facebook ، Snapchat ، لینکدین ، یوتیوب ، انتشارات الکترونیکی ، تبلیغات تلویزیونی سنتی و موارد دیگر. شما باید تحقیق کنید که مخاطبان شما در چه مدت زمان را سپری می کنند و کدام بستر برای تناسب پیام شما بهترین است. برخی از سیستم عامل های محتوا برای فیلم های تبلیغاتی کوتاه مدت بهتر هستند ، در حالی که برخی دیگر برای فیلم های زنده بهتر. هنوز دیگران (مانند یوتیوب) برای فیلمهای طولانی تر که می خواهید قدرت ماندگار داشته باشند بهترین هستند.

۴ Videos فیلم های با ارزش و با ارزش را ایجاد کنید

اطمینان حاصل کنید که ویدیوی شما با مارک دیدنی قابل تشخیص است ، بنابراین داستانی را بیان کنید که با اهداف و مارک شما مطابقت داشته باشد. می توانید ویدیوی خود را در خانه ایجاد کنید یا با یک آژانس خارجی کار کنید تا آنها را برای شما بسازد. فیلمهای داخلی معمولاً با سرعت بیشتری ساخته می شوند و بعداً آسانتر قابل ویرایش هستند ، در حالی که فیلم های خارجی اطمینان می دهند که محتوای شما حرفه ای و جذاب برای مخاطبان شما به نظر می رسد. فیلمهای داخلی معمولاً از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند ، هرچند مدت زمان کمی طول می کشد. بسته به آژانس انتخابی شما ، فیلم های خارجی بسته به آژانس انتخابی شما می توانند از قیمت بسیار ارزان و بسیار پر هزینه ای برخوردار باشند. این تصویر از فیل ناتینگهام از ویستیا می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام انتخاب برای تیم بازاریابی مناسب است:

قیمت

راه های استفاده از فیلم

اکنون که می دانید چگونه می توانید ویدیو بسازید ، نگاهی گذرا به برخی از انواع محتوا که ویدیوی شما می تواند داشته باشد نگاهی بیاندازیم:

   

 • بررسی اجمالی شرکت (نگاهی گذرا به شرکت شما و محصولات / خدمات آن)
 •  

 • اعلامیه بزرگ (ادغام ، محصول جدید ، رویدادهای ویژه و غیره)
 •  

 • نمایشی محصولات / خدمات (ویژگی های محصول ، قبل و بعد از آن ، نحوه راهنمایی و غیره)
 •  

 • ارتقاء رویداد (فروش ، رویدادهای حضوری ، اطلاعات رویداد و غیره)
 •  

 • توصیفات مشتری (نقل قول ها ، مصاحبه ها ، تصاویر نقد و بررسی ، و غیره)
 •  

 • فیلمهای فصلی (تعطیلات ، تبلیغات ویژه ، رویدادهای مد روز)
 •  

 • فیلمهای پرسش و پاسخ (به سؤالات مربوط به محصول ، سؤال از مشتریان و غیره بپردازید)

به خاطر داشته باشید که فیلم ها برای اثربخشی لازم نیست فانتزی یا گران باشند. برخی از بهترین فیلم ها برای شما وقت و هزینه بسیار کمی دارند و برای مخاطبان خود اصیل تر جلوه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی ویدیویی در سال ۲۰۱۸ ،